O firmie

mały domekJesteśmy młodym ambitnym zespołem, a naszym mottem jest „PRACA DO OSTATNIEGO ZADOWOLONEGO KLIENTA”. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i sprzedaży gotowych projektów, pomoc w przygotowaniu dokumentacji budowlanej, ale nie obce jest nam również projektowanie indywidualne. Naszym priorytetem jest działanie na jasnych zasadach współpracy na linii Inwestor – Pracownia Projektowa-Urząd, tak by pomóc Państwu przebrnąć przez proces zakupu projektu, uzyskiwania pozwolenia i realizacji inwestycji. Zawsze można tu znaleźć świeże pomysły, kompetentność, ambicje, miłą atmosferę, gwarantujemy rzetelność i wiele innych cech które pomagają przy współpracy. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby Inwestora, doradzamy, podążamy drogą kompromisu, w celu osiągnięcia wspólnego celu, jakim jest satysfakcja Klienta i naszej Pracowni w urzeczywistnianiu Państwa marzeń. Szczegółowy zakres naszej działalności:

Sprzedaż gotowych projektów

Współpracujemy ze wszystkimi pracowniami projektowymi. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości przy wyszukiwaniu projektów. Posiadamy bazy które zawierają ponad 10tys. projektów, dysponujemy ogromną ilością katalogów do dyspozycji Inwestora. Pomagamy w wyszukiwaniu wymarzonego projektu, który jednocześnie spełnia wymogi planu zagospodarowania przestrzennego wraz z możliwościami działki.

Projektowanie indywidualne

Sporządzamy projekty indywidualne w zakresie od opracowania koncepcji architektonicznych po przygotowanie szczegółowych projektów budowlanych i wykonawczych wraz z wizualizacjami. Specjalizujemy się w budynkach mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, usługowych, gospodarczych, letniskowych i innych.

Adaptacja projektu gotowego

Pomagamy w przygotowaniu kompleksowej dokumentacji wraz z wykonaniem poprawek w projekcie, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Więcej informacji na temat adaptacji znajdziecie Państwo w zakładce Poradnik inwestora.

Doradztwo i pomoc

Wyznajemy zasadę „informacja nie kosztuje, a czasem warto 2 razy zapytać niż mieć problemy z uzyskaniem pozwolenia na budowę”. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy zgodnie z informacjami zawartymi w zakładce Kontakt.